معرفی برندهای معروف جوراب

1-  برند السوان

این برند یکی از باکیفیت‌ترین برندهای تولید کننده جوراب می‌باشد که در تولید جوراب از الیاف صد در صد طبیعی استفاده کرده است. در تولید این جوراب‌ها کمترین درصد پلاستیک استفاده شده است که این میزان حدود 10 درصد می‌باشد. علاوه بر این کش استفاده شده در این جوراب‌ها هیچ گونه ردی روی پا نمی‌گذارد و از بهترین برندهای موجود در بازار می‌باشد. در تولید این جوراب‌ها از تکنیکی استفاده شده است که سبب شده کشسانی جوراب حفظ شود و فشار آزار دهنده‌ای به پا وارد نشود.

لازم است بدانید که حدود 65 درصد نخ پلی استر ویسکوز در این جوراب به کار رفته است که خواصی مشابه پنبه دارد. همچنین این جنس پرزدهی کمتر و طول عمر بیشتری دارد. کیفیت دوخت در برند السوان بسیار بالا می‌باشد به طوری که دوخت جوراب به هیچ وجه پا را اذیت نمی‌کند. جالب است بدانیم که کیفیت بالای جوراب‌های این برند باعث تبدیل برند السوان به یکی از پرطرفدارترین برندهای جهان است.

2-برند پاتریس

گروه تولیدی احدزاده (برند پاتریس) فعالیت خود را در زمینه جوراب با استفاده از دستگاه های آنالوگ و سنتی قدیمی شروع نمود و با وجود سختی ها و مصائب موجود در وضعیت اقتصادی کشور و بازار کار تمام تلاش خود را نموده تا این مجموعه به کار خود ادامه دهد . این مجموعه با توجه به نیاز بازار وپیشرفت تکنولوژی در صنعت نساجی وحسب تقاضا مشتریان در سال ۹۰ فعالیت خود را گسترش داده و دستگاه های دیجیتالی روز دنیا با تکنولوزی ایتالیا نمود.

3- برند پاتوک

خرید جوراب جذاب
پست قبلی

راز جوراب های تابه تا و رنگی

پست بعدی

پیدایش جوراب

تاریخچه پیدایش جوراب

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن محصولاتی که به دنبال آن هستید شروع به تایپ کنید.
سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید